FTK

Pre-K & After School

Anaokulu ve Okul sonrası

 

FasTracKids Program Logo

FasTracKids® – Çocuğunuz durmadan değişen dünyamızda başarılı olmaya hazır mı? FasTracKids, 3-8 yaş arası anaokulu ve ilkokulun ilk yıllarındaki çocuklara eğlenceli ve interaktif etkinlikler aracılığıyla yaratıcılık, iletişim, güven, eleştirel düşünme ve işbirliği becerilerini kullanmayı öğretir. FasTrack Learning Station® kullanarak çocuklar biyoloji, astronomi ve sanat gibi geleneksel başlıklardan, ekonomi, teknoloji, hedefler ve yaşam dersleri gibi erken eğitimde genellikle verilmeyen başlıklara kadar uzanan 12 konuyu keşfederler. Haftada bir kez iki saat olarak verilen 96 haftalık bir program, çocuğunuza okul ve yaşamında başarılı olması için gereken becerileri verir. Modüler müfredatı öğrencilerin herhangi bir zamanda kayıt olabilmelerine izin verir.

Daha Fazla Bilgi

FasTrack Music Program Logo

FasTrack® Music (4 – 6 yaş) – Beethoven ve Bach çocuk olarak bu dersleri almadılar! 4-6 yaş arası çocuklar için hazırlanan gelişmiş program, 2-4 yaş programı ile aynı konseptlere dayanmaktadır, ancak müfredat çocukları -yine eğlenceli ve olumlu bir deneyim ile- geleneksel müzik derslerine hazırlamaya odaklanmıştır. Çocuklar müzik simgeleri, yeni enstrümanlar ve müzikle ilgili kelimeler öğrenirken, besteciler, şarkılar, klasik ve caz gibi müzik stilleri ile tanışırlar. Çocuklar aynı zamanda piyano klavyesiyle de tanışırlar ve temel klavye teknikleri öğrenirler. Gelişmiş program, çocuğun eğer ilgisi varsa, ilerideki resmi müzik derslerine de öncü bir rol oynayabilir. Bu dersler, müzik eğitimi için ve müzikten, hareketten ömür boyu zevk almak için sağlam bir temel oluşturacaktır.

Daha Fazla Bilgi

 

FasTrack English Program Logo

 

FasTrack® English – Konuşabilir miyiz? FasTracKids’in en yeni eklentisi, çocuklara 3 yaştan itibaren İngilizceyi ikinci bir dil (ESL veya EFL) olarak öğreten bir erken eğitim programı. İletişimsel dil yaklaşımı (kelime dağarcığı ve sohbet alıştırmaları) ile interaktif yaklaşımının (derslerde hem konuşma hem de dinleme için fırsatlar) bir araya getirilmesiyle, çocuklar temel bir İngilizce anlayışı oluşturmaya başlayabilirler. PIER℠ (Positive Innovative English Reinforcement – Pozitif Yenilikçi İngilizce Takviyesi) olarak adlandırılan devrim niteliğindeki eşsiz bir metot, çocukların stressiz bir ortamda öğrenmelerine olanak sağlar. FasTrack English, oyunlar, şarkılar ve etkinliklerle çocukları standart İngilizce sınavlarına hazırlar.

 

Daha Fazla Bilgi