FTK

FasTrack English

FasTrack English Program Logo

FasTrack English Girl Image

Konuşabilir miyiz? FasTracKids’in en yeni eklentisi, çocuklara 3 yaştan itibaren İngilizceyi ikinci bir dil (ESL veya EFL) olarak öğreten bir erken eğitim programı. İletişimsel dil yaklaşımı (kelime dağarcığı ve sohbet alıştırmaları) ile interaktif yaklaşımının (derslerde hem konuşma hem de dinleme için fırsatlar) bir araya getirilmesiyle, çocuklar temel bir İngilizce anlayışı oluşturmaya başlayabilirler. PIER℠ (Positive Innovative English Reinforcement – Pozitif Yenilikçi İngilizce Takviyesi) olarak adlandırılan devrim niteliğindeki eşsiz bir metot, çocukların stressiz bir ortamda öğrenmelerine olanak sağlar. FasTrack® English, oyunlar, şarkılar ve etkinliklerle çocukları standart İngilizce sınavlarına hazırlar.

 

Çocuklar ikinci bir dili hem iletişimsel dil yaklaşımı hem de interaktif yaklaşım ile öğrenirler. İletişimsel dil yaklaşımı, kelime dağarcığı ve sohbet alıştırmaları sunar. Bu alıştırmalar çocuğun istekte bulunmak, durumları tarif etmek ve ilişkileri ifade etmek için İngilizceyi kullanma becerisini geliştirir. İnteraktif yaklaşım, dersler boyunca ve Learning Station aracılığıyla, hem dinleme hem de konuşma pratiğini destekleyen interaktif fırsatları içerir. FasTrack English haftada bir kez 90 dakikalık bir ders ya da haftada iki kez bir saatlik dersler halinde sunulabilir.

 

FasTrack English Image

FasTrack English programının bir parçası olarak, çocuklarınız, kelime dağarcığını kullanmayı teşvik eden eğlenceli tekerleme ve şarkı aktivitelerine katılacaklar! Çocuklar her derste, onlara faklı kültürler anlayışı vererek coğrafi yazın yeteneğini destekleyen ve global vizyonlarını genişleten, İngilizce hikayeler duyacaklar. Her çocuk, İngilizce kavramların alıştırmasını yapmalarına ve dil gelişiminin sürmesine olanak sağlayan ilave ev aktiviteleri ile desteklenebilir. Bu malzemeler sınıftan eve uzanan bir öğrenme köprüsü ve gelecekteki okuma ve yazma başarısı için bir temel sağlayacaktır.

 

Üç ayda bir gerçekleştirilen öğrenci değerlendirmeleri sayesinde veliler çocuklarının gelişimini takip edebilirler.

 

**WANT TO LEARN MORE ABOUT OPERATING YOUR OWN FASTRACK ENGLISH PROGRAM? CLICK ON THE POWERPOINT BELOW!**

Powerpoint Icon FasTrack English Powerpoint