FTK

FasTrack Camps

FasTrack Camps Program Logo

FasTrack Camps Image

İlgi çekici, eğlenceli ve yapıcı bir yaz okulu bulmakta zorlanıyor musunuz? FasTracKids®‘in, tüm bu ihtiyaçları karşılayan bir yaz okulu programı var. Yaz okulları, süre ve müfredatta esneklik imkanı sağlamak amacıyla, günde üç saat olmak üzere haftalık ya da günlük olarak tercih edilebilir. Bu, tatilde veya önemli bir dönem okuldan ayrı olan çocuklar için eğlenceli ve basit bir seçenektir. Planlama ve yaş grupları merkezlerin potansiyellerine göre değişkenlik gösterir.

Çocuklarını kısa süreli ama yapıcı ve eğitici bir şekilde meşgul etmek isteyen veliler, FasTrack®Camps’ın çocukları için uygun yer olduğunu düşünüyorlar. FasTrack® Camps, sunduğu çeşitli erken eğitim programları ve FasTrack Learning Station® ile tanıtımını yaptığı interaktif teknolojimiz ile, velilere FasTracKids programlarına da katılma fırsatını verir.

FasTrack Camps, birçok dilde sunulmaktadır. Merkezler çoğunlukla bunu tatil aralarında, yaz tatillerinde veya çocukların okula devam etmedikleri dönemlerde sunarlar.

 

 

Haftalık Kamp Başlıkları

 

 

Açıklama

 

Young Scientists, Old Bones Subject Image

Genç Bilimciler,         İhtiyar    Kemikler

 

Çocuğunuz bir paleontolog olan Dr. Dino ve onun uçan bir sürüngen olan arkadaşı Terrance ile tanışacak ve onların rehberliğinde dinazorlar ülkesini keşfedecekler. Çocuğunuzun projesinin sergileneceği FasTracKids Dinazor Müzesini kaçırmayın!
Anatomy of Me Subject Logo

Benim Anatomim

 

Farklı önemli anatomik veya vücut sistemlerinin (iskelet, solunum, sindirim, dolaşım ve sinir) keşfi sayesinde, çocuğunuz insan anatomisini araştıracak ve yolculuğu boyunca sağlıklı alışkanlıklar geliştirmeyi öğrenecektir.
Ready, Set, Travel Subject Image

Hazır, Dikkat, Gez

 

FasTracKids çocukları dünyanın çeşitli bölgelerine seyahat edecek ve o ülkelerdeki çocukların nasıl yaşadıklarını öğrenecekler. Haftanın sonunda FasTracKids Uluslararası Fuarı’nı ziyaret edin.
Destination Constellation Subject Image

Hedef Takımyıldızı

 

Çocuğunuzun astronotların nasıl eğitildiğini, uzayda nasıl yaşayıp çalıştıklarını öğrenirken bir “FasTronot” oluşunu izleyin. Haftanın sonunda FasTracKids Uzay İstasyonunu ziyaret edin.
Ready, Set, Travel 2 Logo

Hazır, Dikkat, Gez II

 

Herkes FasTrack Supersonik Keşif uçağına binsin! Azora ve FasTracKids çocukları dünyanın çeşitli ülkelerine uçacak ve bu ülkelerde bulunan oyunları, ünlü şehir simgelerini ve lezzetli yemekleri öğrenecekler. Keşfedilen ülkeler İtalya, Brezilya, Mısır ve ABD.
Spencer Learns Sports Logo

Spencer Spor Öğreniyor

 

Sevgili tavşanımız dünya üzerindeki alıştırma ve sporları öğreniyor! FasTracKids çocukları, farklı germe hareketleri, alıştırmalar, yoga teknikleri ve sporları öğrenirken Spencer’a eşlik edin. Takım arkadaşları ve koçlar, her sporun nasıl oynandığını ve sporun nasıl hayat dersleri verdiğini öğretiyor.
   

 

 

 

Günlük Kamp Başlıkları

 

 

Açıklama

 

Discovering Snowflakes Subject Image

Kar Tanelerini Keşfetmek

 

Bırakın Kar Yağsın! Çocuklar eve götürmek üzere kendi kar tanelerini ve bir kar küresi yaratabilirler.
Çocuklar heyecan verici deneyleri yönetirken, atomlar, moleküller ve kar taneleri hakkında bilgi edinirler.
Our Wonderful Earth Subject Image

Harika Dünyamız

 

Dünyamızda karadan çok su mu var? Bu soru ve okyanuslar, okyanus yaşamı, kayalar, kristaller ve fosiller hakkındaki diğerleri, “Kumdan Suya Deneyi” ve “Hissetmek için Kayalar ve Taşlar” gibi deneyler sayesinde yanıtlanıyor.

Your Creative Imagination Subject Image

Yaratıcı Hayalgücünüz
Herkesin hayalgücü vardır. Çocuklar birçok klasik sanat çalışmasına maruz kalacaklar ve modern sanat yaratmak için kendi yaratıcılıklarını kullanacaklar. Çocuklar etraflarındaki sanatı tecrübe etmek için duyularını, problemleri çözmek için de yaratıcılıklarını kullancaklar.
High Up In The Sky Subject Image

Gökyüzünde Yükselmek

 

Evren sizden ve benden daha büyük. Çocuklar grupça şarkı söyleyerek, hareketli bir güneş sistemi oluşturarak ve diğer “astronomi” etkinlikleri sayesinde,  güneş sistemini öğrenirler, özellikle yıldızları ve gezegenleri.