FTK

Programlar

Programlar

Spencer the Bunny Image

Araştırmalar göstemektedir ki beyin, hayatın ilk sekiz yılında kayda değer bir derecede gelişmektedir. Yüksek kaliteli erken eğitim deneyimleri ile sağlam bir temel oluşturmak için göreceli olarak çok küçük bir fırsat penceremiz bulunmaktadır. Yaşam için bu temeli erken çocukluk eğitimi inşa etmektedir.

FasTracKids® erken eğitim programları, çocukların doğal gelişimlerini desteklemek ve onlara hayata hazırlanmada yardımcı olmak için tasarlanmıştır. FasTracKids, interaktif teknoloji ile geliştirilmiş çoklu-duyumsal eğitim metodlarının yenilikçi bir kombinasyonunu kullanarak, 6 ay ile 8 yaş arasındaki çocuklara eşi benzeri olmayan bir eğitim deneyimi sunar. FasTracKids programları çocukların iletişim, yaratıcılık, güven, eleştirel düşünme ve işbirliği becerilerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

En önemli şey ise çocuklar eğitim sırasında eğlenmekte, gelecekteki okul yıllarına ve hayatlarına ömür boyu sürecek bir öğrenme aşkını taşımaktadırlar.

 

 

FasTracKids Program Logo FasTracKids® 3-8 yaş arası okul öncesi ya da erken ilkokul dönemindeki çocuklara; eğlenceli, interaktif aktiviteler aracılığıyla; yaratıcılık, iletişim, güven, eleştirel düşünme ve işbirliği becerilerini kullanmayı öğretir.

Devamını oku…

FasTrack Tots LogoFasTrack® Tots – 2-3½ yaş arasındaki çocukların meraklarını yapıcı yönde geliştirmesini ve bunun yanında iletişim, konsantrasyon, özgüven ve sosyal becerilerinin pekiştirilmesini sağlayan bir programdır.

Devamını oku…

FasTrack Music Program Logo

FasTrack® Music (2 – 4 yaş) – 2-4 yaş arası çocuklar için FasTrack Music programında çocuklar, hareket etmeye, şarkı söylemeye, taklit yapmaya ve müzik sevgilerini paylaşmaya başlarlar. İlerledikçe, hafıza, bilişsel gelişim, öğrenme ve duygularını ifade etme becerilerini geliştirirler.

FasTrack® Music (4 – 6 yaş) – 4-6 yaş arası çocuklar için hazırlanan gelişmiş program ise, 2-4 yaş programı ile aynı konseptlere dayanmaktadır, ancak müfredat çocukları -yine eğlenceli ve olumlu bir deneyim ile- geleneksel müzik derslerine hazırlamaya odaklanmıştır.

Devamını oku…

FasTrack English Program LogoFasTrack® English – FasTracKids’in en yeni eklentisi, çocuklara 3 yaştan itibaren İngilizceyi ikinci bir dil (ESL veya EFL) olarak öğreten bir erken eğitim programı. FasTrack English, oyunlar, şarkılar ve etkinliklerle çocukları standart İngilizce sınavlarına hazırlar.

Devamını oku…