FTK

Testimonials

FasTracKids İçin Övgüler

Russian Boy Image

 

Yıllar boyunca, FasTracKids® ve veliler, çocuğun zihnini sınıfta ve evde geliştirmek için özel bir ortaklık oluşturmuşlardır. Evde öğrenmeye devam etme; her FasTracKids dersinde üzerinde durulan iletişim, eleştirel düşünme, güven, yaratıcılık ve işbirliği becerilerini geliştirmek kadar önemlidir. Veliler, eğitmenler ve çocukların FasTracKids’in onlar için ne yaptığını konuşabildiklerini bilmek çok heyecan verici.

 

FasTracKids programı hakkındaki bağımsız araştırmalar göstermiştir ki FasTracKids®’e kayıtlı 3-6 yaş arası çocukların büyük bir bölümü, programa katılmayan akranlarına göre %100-%150 kat daha hızlı bir şekilde kelime dağarcıklarını ve sosyal becerilerini iyileştirmişlerdir.

 

Araştırma, veli, eğitmen ve çocuk geri bildirimleri, FasTracKids’in çocukların doğuştan gelen öğrenme aşklarını güçlendirdiğini ve potansiyellerini geliştirmede onlara yardımcı olduğunu teyit etmektedir.

 

Veliler

“Smaran için FasTracKids harika bir deneyim oldu. 3 yaşındayken başladı ve Şubat sonunda bitirecek. İlk başladığında, çok utangaçtı ve iletişime çok açık değildi. Ama şimdi, çok iyi gelişim gösterdi ve okuldaki herkesten üstün. Onun gelişiminden çok memnunuz. Aslında, kızımızı da bu programa yazdırmayı planlıyoruz.”

-Preetha ve Subramanyan, FasTracKid Smaran’ın Velileri (Yaş 5)

“Landon geçen yıl FasTracKids’e başladığında, öğrenme aşkının logaritmik olarak arttığını izledik. Zaten yeni şeyler öğrenmeyi severdi. Sizin öğretim metotlarınız bunu belirgin bir şekilde destekledi ve onun merakını daha da çok artırdı. Onun kritik bir yaşta olduğuna inanıyoruz ve evdeki eğitimine FasTracKids’i ilave ettiğimiz için heyecan duyuyoruz. Ve hatta o kadar mutluyuz ki bu mükemmel bir birliktelik ve Landon öğrenmeyi, çocukların şekeri sevdiği kadar, belki de daha fazla seviyor.”

-Sophie, FasTracKid Landon’ın Velisi (Yaş 5)

“3 yaşındaki çocuğum için öğrenmenin ABC’leri, renkleri ve şekilleri ezberlemekten daha öte olduğunu fark ettim. Öğrenmek bir eğlence ve paranızın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz.”

-Mike, FasTracKid Ally’nin Velisi

“Shaan bu yıl anaokuluna girmeden önce bir buçuk yıl kadar FasTracKids’e devam etmişti. İlk veli/öğretmen toplantımızda, kocam ve ben Shaan’ın sadece iyi gitmekle kalmayıp aynı zamanda bir üst sınıfa girmeye daha şimdiden hazır olduğunu duyduğumuzda şaşırmış ve çok memnun olmuştuk. Shaan’ın erken başarısı konusunda, FasTracKids programına ve öğretmenleri Bayan Kippi ve Bayan Marla’ya güveniyorum.”

-Anita, FasTracKid Shaan’ın Velisi (Yaş 5)

Okul İdarecileri

“Bence, başka hiçbir Erken Çocukluk programı, bu kadar kısa sürede böyle dramatik sonuçlar gösteremez.”

– New York Halk Okul Müdürü

“FasTracKids eğitimi alan çocuklar, ilkokul çağına geldiklerinde öğrenmeye ve Neden ve Nasıl hakkında sorular sormaya daha hevesli oluyorlar. Şunu da belirtmeliyim ki bu çocuklar daha iyi konuşma ve iletişim becerilerine sahipler, bilgiyi nasıl uygulayacaklarını ve nasıl aktaracaklarını biliyorlar ve genel olarak konuşuyorum, program boyunca eğitimlerini zenginleştiriyorlar.”

– Portekiz’de İlköğretim Okulu Müdürü

FasTracKids School Girl Image

Öğrenciler

“FasTracKids derslerimi gerçekten çok seviyorum. Beyaz tahtayı görmeyi ve ona dokunmayı çok seviyorum çünkü orada sonradan arkadaşlarımla paylaşabildiğim yeni şeyler öğrendim. Aynı zamanda kamera ile filmimin çekilmesini ve sonra söylediklerimizi izlemeyi de seviyorum. FasTracKids bana öğrendiğim şeye daha fazla dikkat etme ve içinde yaşadığım dünyayı daha iyi tanıma konusunda yardımcı oldu.”

– Giovanni, Venezüella’da FasTracKids Öğrencisi